0506 918 25 00
Kayseri oto kiralama, rent a car

Kiralama Koşulları

Sürücü Belgesi ve Kiralama Sınırları
Minimum kiralama süresi 24 saattir.

Fiyatlara sınırsız kilometre kullanım, bakım, üçüncü şahıslara karşı yasal poliçe sınırları içinde sigorta garantisi, hasar sorumluluk sigortası, hırsızlık sigortası, havaalanı vergileri dâhildir, %18 Katma Değer Vergisi (K.D.V.) dâhil değildir.

Trafik ve otoyol ile köprü geçiş cezaları müşteriye aittir. Araçların emniyet yetkilileri tarafından alıkonulması durumunda bu süre kiralama süresine dâhil edilir.

Kiralama Süresi

En az kiralama süresi 24 saattir.

 

Fiyatlara Dahil Olan ve Olmayan Hususlar

Fiyatlara araçların Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası ve teknik bakım giderleri dâhildir. Akaryakıt, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası (İMM), Ferdi Kaza Sigortası, Mini Hasar Sigortası, Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti, İlave Sürücü ile % 18 miktarındaki Katma Değer Vergisi kira fiyatlarına ilave edilir.

 

Akaryakıt

Araçların müşteriye teslimi tam dolu depo benzin ile yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade yapılan araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte tahsil edilir.

 

İlave Sürücüler

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü / sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin, ücret karşılığında olmak üzere, kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için seyahat acentanızı arayabilisiniz.

 

Teslim Etme ve Teslim Alma

 ofislerinin bulunduğu şehirlerde, ilçe belediye sınırları olması koşulu ile, satış ofislerinin müsaitiğine bağlı olarak araçların müşteriye teslimi ve müşteriden teslim alınması ücetsizdir. Ancak CARMEN OTO KİRALAMA ofisinin bulunmadığı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine, ücret uygulanır. Daha fazla bilgi için seyahat acentanızı arayabilirsiniz.

 

Teslim Gecikmeleri

 

Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için, kira fiyatının 1/3'ü 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

 

Sigortalar

CARMEN OTO KİRALAMA, müşterilerinin gerek kanunların emrettiği şekilde ve gerekse tercihleri doğrultusunda sigortalanmalarını görev sayar. Bu nedenle iki tür sigortayı müşterilerinin hizmetine sunar. Birincisi; kanun gereği zorunlu sigorta kapsamında olan Trafik sigortası, diğeri ise müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda güven ve emniyeti sağlamaya yönelik hazırlanan isteğe bağlı sigortalar kapsamındaki Hasar Sorumluluk (KASKO), Hırsızlık Sigortaları, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası (İMM), Mini Hasar Sigortası ile Ferdi Kaza Sigortası'dır. Ayrıntılı bilgi için CARMEN OTO KİRALAMA ofislerinden ve seyahat acentanızdan CARMEN OTO KİRALAMA Sigortalar & Asistans Hizmetleri broşürünü isteyebilirsiniz.

Trafik Cezaları

 

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içinde, kabul edilir.

 

Önemli Notlar

 

  • Kira aracının kazaya uğraması veya çalınması durumunda, Carmen Oto Kiralama genel kiralama koşulları geçerli olacaktır.Ayrıntılı bilgi için telefon ile detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Aracın arızalanması veya herhangi nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, aşağıdaki telefonlardan yardım temin edilebilir.
© 2016 Kayseri Oto Kiralama Rent a Car - Tüm Hakları Saklıdır.